Bezbolestná stomatologie

  Stomatologie Praha = Naše zubní ordinace = kvalita a servis za rozumné ceny


  Stomatologie ALFADENT se nachází ve stylové vile Beatrice v klidném prostředí krásné zahrady na okraji Prahy, kde jste privilegovaným a vítaným klientem. Zaparkujte své auto na našem parkovišti a bez obav vstupte do prostor naší stomatologie. Naše zubní ordinace jsou plné nejmodernějších zubařských přístrojů.

  Přivítá Vás naše recepční, která hovoří česky a anglicky, která Vám mile a vstřícně pomůže se vstupními formalitami naší stomatologie. Poté se Vás velice rádi ujmou lékaři kliniky ALFADENT a rozptýlí Vaše případné obavy z ošetření.

  Prioritou naší stomatologie při ošetření je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Zubař Vám vše podrobně vysvětlí a pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností. Chceme, aby se lékaři stomatologie AlfaDent stali Vašimi přáteli. Možná poprvé v životě poznáte, že můžete cítit pohodu, přátelství a zároveň vysoce profesionální přístup při stomatologickém zákroku. Chceme, abyste se u nás cítili jako dobří a vítaní přátelé. Vaše dobrá zkušenost a doporučení je naše odměna.
   

  Alfadent provádí bezbolestná ošetření zubů, návštěvy u zubaře se tedy nemusíte obávat. Analgosedace a narkóza jsou bezpečné moderní metody, které umožňují návštěvu lékaře i těm nejbázlivějším pacientům. Pokud máte problémy, ošetření zubů neodkládejte. Naše stomatologie je bezbolestná. Čím déle s návštěvou zubaře otálíte, tím větší zásah do Vašich zubů Vám hrozí. A nejen to. Ohrožujete své celkové zdraví i svoji peněženku. Malá plomba (výplň) a bezbolestná ošetření zubů je levnější než trhání zubu (extrakce) a jeho následné nahrazování zubem novým (zubní implantáty, korunky, můstky). Často nepomůže ani dentální hygiena. Proto neváhejte a objednejte se ihned.

  Na kontrolu k zubaři byste měli chodit nejméně 1x za půl roku, děti od 3 let.

  Tak neváhejte a objednejte Vaše bezbolestná stomatologie Alfadent.

  Stomatologie Praha 5 | Zubní Praha | Bělení zubů Praha 5 | Zubní implantáty rychle | Zubní klinika Praha | Zubní klinika alfadent Praha - bezbolestné ošetření

  optimalizace PageRank.cz

  JakNaWeb.com - vše o HTML,CSS,PHP,MySQL,XML, výroba a tvorba www a web grafika

  TOPlist

  Alfaradius - databáze českých firem | CZIN.euHyperkatalog | Loveme.cz